RCD-24-0.35/W
RECOM PowerRECOM Power
RCD-24-0.35/W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCD-24-0.35/W
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC BUCK 2-35V 350MA
Ngā Rauemi: RCD-24-0.35/W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCD-24-0.35/W
Tau Wae RCD-24-0.35/W Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga LED DRIVER CC BUCK 2-35V 350MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9028 pcs Pepa Raraunga RCD-24-0.35/W.pdf
Taumaha 0.015 lb (6.8g) Putanga - Whakaputa 2 ~ 35 V
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Constant Current Topology Buck
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 0.87" L x 0.49" W x 0.33" H (22.1mm x 12.6mm x 8.5mm)
Raupapa LIGHTLINE RCD-24 Ratonga IP67
Mana (Watts) 12W Ētahi Ingoa 80099186
RCD240.35/W
RCD24035W
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP He pai 96%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 350mA 2 ~ 35 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 350mA Whakaaetanga cULus