RCD-24-0.35/PL/B
RECOM PowerRECOM Power
RCD-24-0.35/PL/B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCD-24-0.35/PL/B
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua LED SUPPLY CC BUCK 2-35V 350MA
Ngā Rauemi: RCD-24-0.35/PL/B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCD-24-0.35/PL/B
Tau Wae RCD-24-0.35/PL/B Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga LED SUPPLY CC BUCK 2-35V 350MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8258 pcs Pepa Raraunga RCD-24-0.35/PL/B.pdf
Taumaha 0.004 lb (1.81g) Putanga - Whakaputa 2 ~ 35 V
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Constant Current Topology Buck
Rahi / Rahi 1.22" L x 0.45" W x 0.26" H (31.0mm x 11.4mm x 6.6mm) Raupapa LIGHTLINE RCD-24-PL
Mana (Watts) 12W Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD Ētahi Ingoa 81000018
RCD-24-0.35/PL/B-ND
RCD240.35/PL/B
RCD24035PLB
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OTP, SCP He pai 96%
Te whakaheke Analog, PWM Whakaahuatanga Taipitopito 350mA 2 ~ 35 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 350mA Whakaaetanga EN