RCD-24-0.35/SMD/OF
RECOM PowerRECOM Power
RCD-24-0.35/SMD/OF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCD-24-0.35/SMD/OF
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV DC/DC 0.35A 4.5-36VIN 2-35V
Ngā Rauemi: RCD-24-0.35/SMD/OF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
32 pcs
64 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCD-24-0.35/SMD/OF
Tau Wae RCD-24-0.35/SMD/OF Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga CONV DC/DC 0.35A 4.5-36VIN 2-35V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10352 pcs Pepa Raraunga RCD-24-0.35/SMD/OF.pdf
Taumaha 0.004 lb (1.81g) Putanga - Whakaputa 2 ~ 35 V
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Constant Current Topology Buck
Rahi / Rahi 0.87" L x 0.49" W x 0.33" H (22.1mm x 12.6mm x 8.5mm) Raupapa LIGHTLINE RCD-24
Mana (Watts) 12W Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Ngā āhuatanga Remote On/Off, SCP He pai 96%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 350mA 2 ~ 35 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 350mA Whakaaetanga cULus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RCD-24-0.35/W/X1
RCD-24-0.35/W/X1
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC BUCK 2-35V 350MA
I roto i te taonga: 7354 pcs
Tikiake: RCD-24-0.35/W/X1.pdf
RFQ
RCD-24-0.35
RCD-24-0.35
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: LED SUPPLY CC BUCK 2-35V 350MA