RAC03-12SER/277-TRAY
RECOM PowerRECOM Power
RAC03-12SER/277-TRAY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC03-12SER/277-TRAY
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 3W
Ngā Rauemi: RAC03-12SER/277-TRAY.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
72 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC03-12SER/277-TRAY
Tau Wae RAC03-12SER/277-TRAY Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 3W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5135 pcs Pepa Raraunga RAC03-12SER/277-TRAY.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 305 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 1.98" L x 1.98" W x 0.43" H (50.3mm x 50.3mm x 11.0mm)
Raupapa POWERLINE RAC03-SER/277 Mana (Watts) 3W
Ētahi Ingoa 20000995
RAC0312SER/277TRAY
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana Yes
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga DC Input Capable, Universal Input He pai 74%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 250mA 85 ~ 305 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 250mA