RAC03-12SC/277/W
RECOM PowerRECOM Power
RAC03-12SC/277/W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC03-12SC/277/W
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 3W
Ngā Rauemi: RAC03-12SC/277/W.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC03-12SC/277/W
Tau Wae RAC03-12SC/277/W Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 3W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5315 pcs Pepa Raraunga RAC03-12SC/277/W.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 80 ~ 305 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 1.51" L x 0.96" W x 0.69" H (38.3mm x 24.4mm x 17.4mm)
Raupapa POWERLINE RAC03-SC/277/W Mana (Watts) 3W
Ētahi Ingoa 945-2205 Tae Mahi -25°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 78% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 250mA 80 ~ 305 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 250mA Whakaaetanga CB, CE, cURus