RAC03-12SE/277
RECOM PowerRECOM Power
RAC03-12SE/277 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC03-12SE/277
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 3W
Ngā Rauemi: RAC03-12SE/277.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
12 pcs
36 pcs
60 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC03-12SE/277
Tau Wae RAC03-12SE/277 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 3W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8326 pcs Pepa Raraunga RAC03-12SE/277.pdf
Taumaha 0.062 lb (28.12g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Momotuhi - Whakauru 85 ~ 305 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 1.50" L x 0.96" W x 0.69" H (38.1mm x 24.3mm x 17.4mm)
Raupapa POWERLINE RAC03-SE/277 Mana (Watts) 3W
Paa / Case 16-DIP Module, 5 Leads Ētahi Ingoa 20001005
RAC0312SE/277
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakaritea te Ture ±6%
Raina Raina ±1.5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP He pai 78%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 250mA 85 ~ 305 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 250mA