RAC02-3.3SE/277/W
RECOM PowerRECOM Power
RAC02-3.3SE/277/W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAC02-3.3SE/277/W
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 3.3V 2W
Ngā Rauemi: RAC02-3.3SE/277/W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAC02-3.3SE/277/W
Tau Wae RAC02-3.3SE/277/W Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 3.3V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7389 pcs Pepa Raraunga RAC02-3.3SE/277/W.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 305 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 1.33" L x 0.96" W x 0.70" H (33.7mm x 24.4mm x 17.8mm)
Raupapa POWERLINE RAC02-SE/277/W Mana (Watts) 2W
Ētahi Ingoa 20001012
RAC023.3SE277W
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana Yes
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga DC Input Capable, Universal Input He pai 67%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 85 ~ 305 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 600mA
Whakaaetanga CE, cURus Nga tono Household Appliances, ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RAC02-3.3SC/277
RAC02-3.3SC/277
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 3.3V 2W
I roto i te taonga: 5754 pcs
Tikiake: RAC02-3.3SC/277.pdf
RFQ
RAC02-3.3SE/277
RAC02-3.3SE/277
Kaihanga: RECOM Power