RV4NAYSD153A
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
RV4NAYSD153A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RV4NAYSD153A
Kaihanga / Waitohu: Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga hua POT 15K OHM 2W CARBON LINEAR
Ngā Rauemi: 1.RV4NAYSD153A.pdf2.RV4NAYSD153A.pdf3.RV4NAYSD153A.pdf4.RV4NAYSD153A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RV4NAYSD153A
Tau Wae RV4NAYSD153A Kaihanga Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga POT 15K OHM 2W CARBON LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Te Tae Tema - Taper Linear
Rahi - Ara Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Raupapa RV4
Te hurihanga 314° Tuhinga Whakatika Carbon
Te Pakanga (Ohms) 15k Mana (Watts) 2W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KU1531S28-D
RV4N153C
Tuhinga o mua 1 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 15k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug Mahinga Whakauru 3/8-32
Hangaia ki te Whakawhiti None Momo Whakatika User Defined
Momo Kaihoko Slotted Te roa o te Kaihoko 0.875" (22.23mm)
Kaupapa Mahi 0.249" (6.32mm)