RV4NAYSD152A
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
RV4NAYSD152A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RV4NAYSD152A
Kaihanga / Waitohu: Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga hua POT 1.5K OHM 2W CARBON LINEAR
Ngā Rauemi: 1.RV4NAYSD152A.pdf2.RV4NAYSD152A.pdf3.RV4NAYSD152A.pdf4.RV4NAYSD152A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RV4NAYSD152A
Tau Wae RV4NAYSD152A Kaihanga Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga POT 1.5K OHM 2W CARBON LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Te Tae Tema - Taper Linear
Rahi - Ara Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Raupapa RV4
Te hurihanga 314° Tuhinga Whakatika Carbon
Te Pakanga (Ohms) 1.5k Mana (Watts) 2W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KU1521S28-D
RV4N152C
Tuhinga o mua 1 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 1.5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug
Mahinga Whakauru 3/8-32 Hangaia ki te Whakawhiti None
Momo Whakatika User Defined Momo Kaihoko Slotted
Te roa o te Kaihoko 0.875" (22.23mm) Kaupapa Mahi 0.249" (6.32mm)