RV4NAYSD105D
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
RV4NAYSD105D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RV4NAYSD105D
Kaihanga / Waitohu: Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga hua POT 1M OHM 2W CARBON LOGARITHMIC
Ngā Rauemi: 1.RV4NAYSD105D.pdf2.RV4NAYSD105D.pdf3.RV4NAYSD105D.pdf4.RV4NAYSD105D.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RV4NAYSD105D
Tau Wae RV4NAYSD105D Kaihanga Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga POT 1M OHM 2W CARBON LOGARITHMIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Te Tae Tema - Taper Logarithmic
Rahi - Ara Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Raupapa RV4
Te hurihanga 314° Tuhinga Whakatika Carbon
Te Pakanga (Ohms) 1M Mana (Watts) 2W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa Q961187
Tuhinga o mua 1 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 1M Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug
Mahinga Whakauru 3/8-32 Hangaia ki te Whakawhiti None
Momo Whakatika User Defined Momo Kaihoko Slotted
Te roa o te Kaihoko 0.875" (22.23mm) Kaupapa Mahi 0.249" (6.32mm)