KKU5021S28
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
KKU5021S28 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KKU5021S28
Kaihanga / Waitohu: Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga hua POT 5K OHM 2W CARBON LINEAR
Ngā Rauemi: KKU5021S28.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KKU5021S28
Tau Wae KKU5021S28 Kaihanga Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga POT 5K OHM 2W CARBON LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4984 pcs Pepa Raraunga KKU5021S28.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Te Tae Tema - Taper Linear
Rahi - Ara Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Raupapa KK
Te hurihanga 314° Tuhinga Whakatika Carbon
Te Pakanga (Ohms) 5k Mana (Watts) 2W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa Q1125326
Tuhinga o mua 1 Tuhinga o mua 2
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 5k Ohm 2 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug Mahinga Whakauru 3/8-32
Hangaia ki te Whakawhiti None Momo Whakatika User Defined
Momo Kaihoko Slotted Te roa o te Kaihoko 0.875" (22.23mm)
Kaupapa Mahi 0.249" (6.32mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KKU-8-RT
KKU-8-RT
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: CBL CLIP U-TYPE GRAY ADHESIVE
I roto i te taonga: 149273 pcs
Tikiake: KKU-8-RT.pdf
RFQ
KKU-4-RT
KKU-4-RT
Kaihanga: Essentra Components
I roto i te taonga: 174320 pcs
Tikiake: KKU-4-RT.pdf
RFQ
J40S 2K
J40S 2K
Kaihanga: Copal Electronics
Whakaahuatanga: POTENTIOMETERS
Tikiake: J40S 2K.pdf
KKU-12-RT
KKU-12-RT
Tikiake: KKU-12-RT.pdf
KKU1021S28
KKU1021S28
Kaihanga: Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga: POT 1K OHM 2W CARBON LINEAR
Tikiake: KKU1021S28.pdf
KKU-6-RT
KKU-6-RT
Tikiake: KKU-6-RT.pdf
KKU-9-RT
KKU-9-RT
Tikiake: KKU-9-RT.pdf
Whakaahuatanga: POT 100K OHM 2W CARBON LINEAR
Tikiake: KKU1041S28.pdf
6371R2KL.5
6371R2KL.5
Kaihanga: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga: POTENTIOMETER
I roto i te taonga: 128 pcs
Tikiake: 6371R2KL.5.pdf
KKU-2-RT
KKU-2-RT
Tikiake: KKU-2-RT.pdf
PTV111-4420A-B105
PTV111-4420A-B105
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: POT 1M OHM 1/20W CARBON LINEAR