KKU1021S28
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
KKU1021S28 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KKU1021S28
Kaihanga / Waitohu: Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga hua POT 1K OHM 2W CARBON LINEAR
Ngā Rauemi: KKU1021S28.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KKU1021S28
Tau Wae KKU1021S28 Kaihanga Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga POT 1K OHM 2W CARBON LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5556 pcs Pepa Raraunga KKU1021S28.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Te Tae Tema - Taper Linear
Rahi - Ara Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Raupapa KK
Te hurihanga 314° Tuhinga Whakatika Carbon
Te Pakanga (Ohms) 1k Mana (Watts) 2W
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 1k Ohm 2 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug
Mahinga Whakauru 3/8-32 Hangaia ki te Whakawhiti None
Momo Whakatika User Defined Momo Kaihoko Slotted
Te roa o te Kaihoko 0.875" (22.23mm) Kaupapa Mahi 0.249" (6.32mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KKU-6-RT
KKU-6-RT
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: CBL CLIP U-TYPE GRAY ADHESIVE
I roto i te taonga: 159835 pcs
Tikiake: KKU-6-RT.pdf
RFQ
KKU1041S28
KKU1041S28
Kaihanga: Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga: POT 100K OHM 2W CARBON LINEAR
I roto i te taonga: 2101 pcs
Tikiake: KKU1041S28.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: POT 5K OHM 2W CARBON LINEAR
Tikiake: KKU5021S28.pdf
KKU-8-RT
KKU-8-RT
Kaihanga: Essentra Components
Tikiake: KKU-8-RT.pdf
51CAD-E16-D20L
51CAD-E16-D20L
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: POT 100K OHM 1/4W PLASTIC LOG