KKU1041S28
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
Precision Electronic Components Ltd.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KKU1041S28
Kaihanga / Waitohu: Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga hua POT 100K OHM 2W CARBON LINEAR
Ngā Rauemi: KKU1041S28.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KKU1041S28
Tau Wae KKU1041S28 Kaihanga Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga POT 100K OHM 2W CARBON LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2101 pcs Pepa Raraunga KKU1041S28.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Te Tae Tema - Taper Linear
Rahi - Ara Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Raupapa KK
Te hurihanga 314° Tuhinga Whakatika Carbon
Te Pakanga (Ohms) 100k Mana (Watts) 2W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa Q7900549
Tuhinga o mua 1 Tuhinga o mua 2
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 100k Ohm 2 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug Mahinga Whakauru 3/8-32
Hangaia ki te Whakawhiti None Momo Whakatika User Defined
Momo Kaihoko Slotted Te roa o te Kaihoko 0.875" (22.23mm)
Kaupapa Mahi 0.249" (6.32mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PDB12-H4151-102BF
PDB12-H4151-102BF
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: POT 1K OHM 0.08W CARBON LINEAR
I roto i te taonga: 104177 pcs
Tikiake: PDB12-H4151-102BF.pdf
RFQ
KKU-9-RT
KKU-9-RT
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: CBL CLIP U-TYPE GRAY ADHESIVE
I roto i te taonga: 224158 pcs
Tikiake: KKU-9-RT.pdf
RFQ
RUS2R0
RUS2R0
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: POT 2 OHM 1000W WIREWOUND LINEAR
I roto i te taonga: 74 pcs
Tikiake: RUS2R0.pdf
KKU1021S28
KKU1021S28
Kaihanga: Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga: POT 1K OHM 2W CARBON LINEAR
Tikiake: KKU1021S28.pdf
KKU-6-RT
KKU-6-RT
Kaihanga: Essentra Components
Tikiake: KKU-6-RT.pdf
296XD502B1N
296XD502B1N
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: POT 5K OHM 0.15W CARBON LINEAR