KKA1021S28
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
KKA1021S28 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KKA1021S28
Kaihanga / Waitohu: Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga hua POT 1K OHM 2W CARBON LOGARITHMIC
Ngā Rauemi: KKA1021S28.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KKA1021S28
Tau Wae KKA1021S28 Kaihanga Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga POT 1K OHM 2W CARBON LOGARITHMIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3754 pcs Pepa Raraunga KKA1021S28.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Te Tae Tema - Taper Logarithmic
Rahi - Ara Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Raupapa KK
Te hurihanga 314° Tuhinga Whakatika Carbon
Te Pakanga (Ohms) 1k Mana (Watts) 2W
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Panel Mount
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 1k Ohm 2 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug Mahinga Whakauru 3/8-32
Hangaia ki te Whakawhiti None Momo Whakatika User Defined
Momo Kaihoko Slotted Te roa o te Kaihoko 0.875" (22.23mm)
Kaupapa Mahi 0.249" (6.32mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KKA5041S28
KKA5041S28
Kaihanga: Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga: POT 500K OHM 2W CARBON LOG
I roto i te taonga: 4376 pcs
Tikiake: KKA5041S28.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: POT 5K OHM 2W CARBON LOGARITHMIC