KKA5041S28
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
KKA5041S28 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KKA5041S28
Kaihanga / Waitohu: Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga hua POT 500K OHM 2W CARBON LOG
Ngā Rauemi: KKA5041S28.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KKA5041S28
Tau Wae KKA5041S28 Kaihanga Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga POT 500K OHM 2W CARBON LOG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4376 pcs Pepa Raraunga KKA5041S28.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Te Tae Tema - Taper Logarithmic
Rahi - Ara Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Raupapa KK
Te hurihanga 314° Tuhinga Whakatika Carbon
Te Pakanga (Ohms) 500k Mana (Watts) 2W
Whakaahuatanga Taipitopito 500k Ohm 2 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug Mahinga Whakauru 3/8-32
Hangaia ki te Whakawhiti None Momo Whakatika User Defined
Momo Kaihoko Slotted Te roa o te Kaihoko 0.875" (22.23mm)
Kaupapa Mahi 0.249" (6.32mm)