EM5697-96#
Hua Hua
Tau Wae: EM5697-96#
Kaihanga / Waitohu: Pomona Electronics
Whakaahuatanga hua CBL ASSY BNC PLUG-PLUG RG58C 8'
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EM5697-96#
Tau Wae EM5697-96# Kaihanga Pomona Electronics
He Rahinga Kei te wātea 4927 pcs Pepa Raraunga
Kāhua BNC to BNC Raupapa -
Ētahi Ingoa 3832127
EM5697-96
Tae Mahi 80°C
Te roa 96.0" (2.4m) 8.0' Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Hapa 50 Ohms Ira Male to Male
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito Cable Assembly Coaxial BNC to BNC Male to Male RG-58C 96.0" (2.4m) 8.0'