EM5697-600#
Hua Hua
Tau Wae: EM5697-600#
Kaihanga / Waitohu: Pomona Electronics
Whakaahuatanga hua CBL ASSY BNC PLUG RG58C 50'
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EM5697-600#
Tau Wae EM5697-600# Kaihanga Pomona Electronics
He Rahinga Kei te wātea 2197 pcs Pepa Raraunga
Kāhua BNC to BNC Raupapa -
Ētahi Ingoa 3035197
EM5697-600
Tae Mahi 80°C
Te roa 600.0" (15.2m) 50.0' Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Hapa 50 Ohms Ira Male to Male
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito Cable Assembly Coaxial BNC to BNC Male to Male RG-58C 600.0" (15.2m) 50.0'