EM5697-360#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EM5697-360#
Kaihanga / Waitohu: Pomona Electronics
Whakaahuatanga hua CBL ASSY BNC PLUG RG58C 30'
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EM5697-360#
Tau Wae EM5697-360# Kaihanga Pomona Electronics
He Rahinga Kei te wātea 3091 pcs Pepa Raraunga
Kāhua BNC to BNC Raupapa -
Ētahi Ingoa 2574150
EM5697-360
Tae Mahi 80°C
Te roa 360.0" (9.1m) 30.0' Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable
Hapa 50 Ohms Ira Male to Male
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito Cable Assembly Coaxial BNC to BNC Male to Male RG-58C 360.0" (9.1m) 30.0'