OX20SC02-08
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
OX20SC02-08 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OX20SC02-08
Kaihanga / Waitohu: Peerless by Tymphany
Whakaahuatanga hua TWEETER 8OHM 80W TOP PORT 87.9DB
Ngā Rauemi: OX20SC02-08.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OX20SC02-08
Tau Wae OX20SC02-08 Kaihanga Peerless by Tymphany
Whakaahuatanga TWEETER 8OHM 80W TOP PORT 87.9DB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20380 pcs Pepa Raraunga OX20SC02-08.pdf
Momo Tweeter Whakamutunga Solder Eyelet(s)
Hangarau Magnetic Rahi / Rahi 1.354" Dia (34.40mm)
Hanga Round Raupapa OX
Ratonga - Mana - Ka tohua 80W
Tauranga Tauranga Top Packaging Bulk
Ētahi Ingoa T04-2EM190001 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Rawa Nd Rauemi - Kotahi Cloth
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Hapa 7.7 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.909" (23.10mm) Mahinga Rawe 2.5kHz ~ 20kHz
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1139.12Hz Mahinga - dBA 87.90
He pai - Momo Half Space Sensitivity Mahinga - Nga whakamatau 1W/1M
Whakaahuatanga Taipitopito 7.7 Ohms Tweeter Tweeter 80W 2.5kHz ~ 20kHz Top Round 87.9dB
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OX221K
OX221K
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 220 OHM 1W 10% AXIAL