OX200-SC-010.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
OX200-SC-010.0M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OX200-SC-010.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC VCOCXO 10.000MHZ LVCMOS PC
Ngā Rauemi: OX200-SC-010.0M.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 895 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 895 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OX200-SC-010.0M
Tau Wae OX200-SC-010.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC VCOCXO 10.000MHZ LVCMOS PC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 895 pcs Pepa Raraunga OX200-SC-010.0M.pdf
Tuhinga o mua 12V Momo VCOCXO
Rahi / Rahi 1.417" L x 1.063" W (36.00mm x 27.00mm) Raupapa OX200-SC
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case 5-DIP Module Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW789 Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.530" (13.46mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±1.5ppb Rautanga 10MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 10MHz VCOCXO LVCMOS Oscillator 12V 5-DIP Module Tae - Whakaaetanga (Max) -