OX20SC00-04
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
OX20SC00-04 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OX20SC00-04
Kaihanga / Waitohu: Peerless by Tymphany
Whakaahuatanga hua TWEETER 4OHM 80W TOP PORT 87.1DB
Ngā Rauemi: OX20SC00-04.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1050 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OX20SC00-04
Tau Wae OX20SC00-04 Kaihanga Peerless by Tymphany
Whakaahuatanga TWEETER 4OHM 80W TOP PORT 87.1DB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5457 pcs Pepa Raraunga OX20SC00-04.pdf
Momo Tweeter Whakamutunga Solder Eyelet(s)
Hangarau Magnetic Rahi / Rahi 1.315" Dia (33.40mm)
Hanga Round Raupapa OX
Ratonga - Mana - Ka tohua 80W
Tauranga Tauranga Top Packaging Bulk
Ētahi Ingoa T04-1EM190006 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Rawa Nd Rauemi - Kotahi Cloth
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Hapa 3.46 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.906" (23.00mm) Mahinga Rawe 2.5kHz ~ 20kHz
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1024.9Hz Mahinga - dBA 87.10
He pai - Momo Half Space Sensitivity Mahinga - Nga whakamatau 1W/1M
Whakaahuatanga Taipitopito 3.46 Ohms Tweeter Tweeter 80W 2.5kHz ~ 20kHz Top Round 87.1dB