BC25SC15-04
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
BC25SC15-04 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BC25SC15-04
Kaihanga / Waitohu: Peerless by Tymphany
Whakaahuatanga hua SPEAKR 4OHM 100W TOP PORT 89.3DB
Ngā Rauemi: BC25SC15-04.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1080 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BC25SC15-04
Tau Wae BC25SC15-04 Kaihanga Peerless by Tymphany
Whakaahuatanga SPEAKR 4OHM 100W TOP PORT 89.3DB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6056 pcs Pepa Raraunga BC25SC15-04.pdf
Momo Tweeter Whakamutunga Solder Eyelet(s)
Hangarau Magnetic Rahi / Rahi 2.756" L x 2.756" W (70.00mm x 70.00mm)
Hanga Round, Square Frame Raupapa BC
Ratonga - Mana - Ka tohua 100W
Tauranga Tauranga Top Packaging Bulk
Ētahi Ingoa T04-1E0010033 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Rawa Nd-Fe-B Rauemi - Kotahi Cloth
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Hapa 3.41 Ohms
Teitei - Tae (Max) 1.163" (29.55mm) Mahinga Rawe 2.5kHz ~ 20kHz
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1455.04Hz Mahinga - dBA 89.30
He pai - Momo Half Space Sensitivity Mahinga - Nga whakamatau 1W/1M
Whakaahuatanga Taipitopito 3.41 Ohms Tweeter Speaker 100W 2.5kHz ~ 20kHz Top Round, Square Frame 89.3dB