BC25SC06-04
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
BC25SC06-04 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BC25SC06-04
Kaihanga / Waitohu: Peerless by Tymphany
Whakaahuatanga hua TWEETER 4OHM 25W TOP PORT 92.4DB
Ngā Rauemi: BC25SC06-04.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BC25SC06-04
Tau Wae BC25SC06-04 Kaihanga Peerless by Tymphany
Whakaahuatanga TWEETER 4OHM 25W TOP PORT 92.4DB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8788 pcs Pepa Raraunga BC25SC06-04.pdf
Momo Tweeter Whakamutunga Solder Eyelet(s)
Hangarau Magnetic Rahi / Rahi 2.756" Dia (70.00mm)
Hanga Round Raupapa BC
Ratonga - Mana - Ka tohua 25W
Tauranga Tauranga Top Packaging Bulk
Ētahi Ingoa T04-1E0010004 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Rawa Nd-Fe-B Rauemi - Kotahi Cloth
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Hapa 3.37 Ohms
Teitei - Tae (Max) 1.358" (34.50mm) Mahinga Rawe 1.3kHz ~ 20kHz
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1394.91Hz Mahinga - dBA 92.40
He pai - Momo Half Space Sensitivity Mahinga - Nga whakamatau 1W/1M
Whakaahuatanga Taipitopito 3.37 Ohms Tweeter Tweeter 25W 1.3kHz ~ 20kHz Top Round 92.4dB