BC25SC08-08
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
BC25SC08-08 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BC25SC08-08
Kaihanga / Waitohu: Peerless by Tymphany
Whakaahuatanga hua TWEETR 8OHM 100W TOP PORT 94.1DB
Ngā Rauemi: BC25SC08-08.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1080 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BC25SC08-08
Tau Wae BC25SC08-08 Kaihanga Peerless by Tymphany
Whakaahuatanga TWEETR 8OHM 100W TOP PORT 94.1DB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4630 pcs Pepa Raraunga BC25SC08-08.pdf
Momo Tweeter Whakamutunga Solder Eyelet(s)
Hangarau Magnetic Rahi / Rahi 2.756" Dia (70.00mm)
Hanga Round Raupapa BC
Ratonga - Mana - Ka tohua 100W
Tauranga Tauranga Top Packaging Bulk
Ētahi Ingoa T04-1E0010035 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Rawa Nd-Fe-B Rauemi - Kotahi Cloth
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Hapa 8.2 Ohms
Teitei - Tae (Max) 1.350" (34.30mm) Mahinga Rawe 2.5kHz ~ 20kHz
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1731.62Hz Mahinga - dBA 94.10
He pai - Momo Half Space Sensitivity Mahinga - Nga whakamatau 1W/1M
Whakaahuatanga Taipitopito 8.2 Ohms Tweeter Tweeter 100W 2.5kHz ~ 20kHz Top Round 94.1dB