PSR1636-30
Hua Hua
Tau Wae: PSR1636-30
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FLAT FLEX 30COND 0.050"
Ngā Rauemi: PSR1636-30.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSR1636-30
Tau Wae PSR1636-30 Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FLAT FLEX 30COND 0.050" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36632 pcs Pepa Raraunga PSR1636-30.pdf
Waea Wire 30 AWG (Equivalent) Te Whakatau Ngaohiko 300V
Raupapa PSR1636 Ratonga UL Style 2643
Pana 0.050" (1.27mm) Ētahi Ingoa 1431-BYY0072LN
PS-1636-30
PSR163630
Tae Mahi 105°C Te maha o nga Kaihautū 30
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Whakangungu) Te Poaka 0.0020" (0.051mm) Tae (Whakanui) Nga mea Polyester
Ngā āhuatanga Conductor 1 Tinned Whakaahuatanga Taipitopito 30 Conductor 0.050" (1.27mm) Flat Flex Cable
Whakatauranga onamata 2.5A Te Kaituku Arataki 0.003" (0.08mm)
Whakaaho Pae - Rauemi Whakahaere Copper, Bare
Ko te Tae Nui 1.55" (39.37mm) Raina Tae 500' (152.4m)