PSR1636-50
Hua Hua
Tau Wae: PSR1636-50
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FLAT FLEX 50COND 0.050"
Ngā Rauemi: PSR1636-50.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSR1636-50
Tau Wae PSR1636-50 Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FLAT FLEX 50COND 0.050" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32797 pcs Pepa Raraunga PSR1636-50.pdf
Waea Wire 30 AWG (Equivalent) Te Whakatau Ngaohiko 300V
Raupapa PSR1636 Ratonga UL Style 2643
Pana 0.050" (1.27mm) Ētahi Ingoa 1431-BYY0074LN
PS-1636-50
PSR163650
Tae Mahi 105°C Te maha o nga Kaihautū 50
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Whakangungu) Te Poaka 0.0020" (0.051mm) Tae (Whakanui) Nga mea Polyester
Ngā āhuatanga Conductor 1 Tinned Whakaahuatanga Taipitopito 50 Conductor 0.050" (1.27mm) Flat Flex Cable
Whakatauranga onamata 2.5A Te Kaituku Arataki 0.003" (0.08mm)
Whakaaho Pae - Rauemi Whakahaere Copper, Bare
Ko te Tae Nui 2.55" (64.77mm) Raina Tae 500' (152.4m)