| Tau Wae | PSR1636-25 | Kaihanga | Parlex Corp. |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CABLE FLAT FLEX 25COND 0.050" | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 168 pcs | Pepa Raraunga | PSR1636-25.pdf |
| Waea Wire | 30 AWG (Equivalent) | Te Whakatau Ngaohiko | 300V |
| Raupapa | PSR1636 | Ratonga | UL Style 2643 |
| Pana | 0.050" (1.27mm) | Ētahi Ingoa | 1431-BYY0071LN AE25-500 PS-1636-25 PSR163625 |
| Tae Mahi | 105°C | Te maha o nga Kaihautū | 25 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | Not Applicable | Te Tae Kaituku Taeke | 8 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant | Tae (Whakangungu) Te Poaka | 0.0020" (0.051mm) |
| Tae (Whakanui) Nga mea | Polyester | Ngā āhuatanga | Conductor 1 Tinned |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 25 Conductor 0.050" (1.27mm) Flat Flex Cable | Whakatauranga onamata | 2.5A |
| Te Kaituku Arataki | 0.003" (0.08mm) | Whakaaho Pae | - |
| Rauemi Whakahaere | Copper, Bare | Ko te Tae Nui | 1.30" (33.02mm) |