050R5-127B
Parlex Corp.Parlex Corp.
050R5-127B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 050R5-127B
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FFC 5POS 0.50MM 5"
Ngā Rauemi: 1.050R5-127B.pdf2.050R5-127B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 050R5-127B
Tau Wae 050R5-127B Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FFC 5POS 0.50MM 5" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS