050R40-17BO
Parlex Corp.Parlex Corp.
050R40-17BO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 050R40-17BO
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FFC 40POS 0.50MM 0.67"
Ngā Rauemi: 050R40-17BO.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 050R40-17BO
Tau Wae 050R40-17BO Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FFC 40POS 0.50MM 0.67" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS