050R40-178B
Parlex Corp.Parlex Corp.
050R40-178B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 050R40-178B
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FFC 40POS 0.50MM 7.01"
Ngā Rauemi: 1.050R40-178B.pdf2.050R40-178B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 050R40-178B
Tau Wae 050R40-178B Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FFC 40POS 0.50MM 7.01" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1199 pcs Pepa Raraunga 1.050R40-178B.pdf2.050R40-178B.pdf
Kāhua Whakamutunga Top on Both Sides, Backers on Both Sides Raupapa -
Pana 0.020" (0.50mm) Ētahi Ingoa 1431-BYY0127LN
Q5767413
Te maha o nga Kaihautū 40 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te roa - Nga Whakamutunga 0.140" (3.56mm)
Te roa 7.008" (178.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 40 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 7.008" (178.00mm) Momo Tae FFC, FPC