050R5-51B
Parlex Corp.Parlex Corp.
050R5-51B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 050R5-51B
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FFC 5POS 0.50MM 2"
Ngā Rauemi: 1.050R5-51B.pdf2.050R5-51B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 050R5-51B
Tau Wae 050R5-51B Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FFC 5POS 0.50MM 2" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS