050R36-152B
Parlex Corp.Parlex Corp.
050R36-152B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 050R36-152B
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FFC 36POS 0.50MM 5.98"
Ngā Rauemi: 1.050R36-152B.pdf2.050R36-152B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 050R36-152B
Tau Wae 050R36-152B Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FFC 36POS 0.50MM 5.98" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS