050R33-075B
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 050R33-075B
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FFC 33POS 0.50MM 3"
Ngā Rauemi: 1.050R33-075B.pdf2.050R33-075B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 050R33-075B
Tau Wae 050R33-075B Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FFC 33POS 0.50MM 3" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38838 pcs Pepa Raraunga 1.050R33-075B.pdf2.050R33-075B.pdf
Kāhua Whakamutunga Top on Both Sides, Backers on Both Sides Raupapa -
Pana 0.020" (0.50mm) Ētahi Ingoa 050R33-075B_A
050R33-075B_A-ND
1431-BYY0119LN
Q5717476
Te maha o nga Kaihautū 33 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te roa - Nga Whakamutunga 0.140" (3.56mm)
Te roa 3.000" (76.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 33 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 3.000" (76.20mm) Momo Tae FFC, FPC