050R33-330B
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 050R33-330B
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FFC 33POS 0.50MM 13"
Ngā Rauemi: 1.050R33-330B.pdf2.050R33-330B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 050R33-330B
Tau Wae 050R33-330B Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FFC 33POS 0.50MM 13" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10015 pcs Pepa Raraunga 1.050R33-330B.pdf2.050R33-330B.pdf
Kāhua Whakamutunga Top on Both Sides, Backers on Both Sides Raupapa -
Pana 0.020" (0.50mm) Ētahi Ingoa 1431-BYY0449LN
Q4844921
Te maha o nga Kaihautū 33 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te roa - Nga Whakamutunga 0.140" (3.56mm)
Te roa 13.0" (330.2mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 33 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 13.0" (330.2mm) Momo Tae FFC, FPC