HSTT75-T4
PanduitPanduit
Panduit
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HSTT75-T4
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua HEAT SHRINK YELLOW .75"
Ngā Rauemi: HSTT75-T4.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 303 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 303 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSTT75-T4
Tau Wae HSTT75-T4 Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 303 pcs Pepa Raraunga HSTT75-T4.pdf
Momo Tubing, Flexible Ratonga Whakamuri 2 to 1
Hurihia te Tae 90°C Raupapa HSTT
Te Maama o te Wall Wall 0.030" (0.76mm) Ētahi Ingoa 07498391524
Tae Mahi -55°C ~ 135°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Polyolefin (PO), Irradiated Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 200.0' (61.0m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Raina Whakauru - I whakaratohia 0.750" (19.05mm) Rawa Whakauru - Whakaora 0.375" (9.53mm)
Ngā āhuatanga Flame Retardant Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 2 to 1 Yellow 200.0' (61.0m)