HSTT75-Q45
PanduitPanduit
HSTT75-Q45 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HSTT75-Q45
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua HEAT SHRINK YELLOW .75"
Ngā Rauemi: HSTT75-Q45.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 943 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 943 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSTT75-Q45
Tau Wae HSTT75-Q45 Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 943 pcs Pepa Raraunga HSTT75-Q45.pdf
Momo Tubing, Flexible Ratonga Whakamuri 2 to 1
Hurihia te Tae 90°C Raupapa HSTT
Te Maama o te Wall Wall 0.030" (0.76mm) Ētahi Ingoa 07498352079
HSTT75-Q45-ND
Tae Mahi -55°C ~ 135°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Polyolefin (PO), Irradiated Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 25.0' (7.6m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Raina Whakauru - I whakaratohia 0.750" (19.05mm) Rawa Whakauru - Whakaora 0.375" (9.53mm)
Ngā āhuatanga Flame Retardant Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 2 to 1 Green, Yellow 25.0' (7.6m)