HSTT75-QC
PanduitPanduit
Panduit
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HSTT75-QC
Kaihanga / Waitohu: Panduit
Whakaahuatanga hua HEAT SHRINK CLR .75" X 25'
Ngā Rauemi: 1.HSTT75-QC.pdf2.HSTT75-QC.pdf3.HSTT75-QC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSTT75-QC
Tau Wae HSTT75-QC Kaihanga Panduit
He Rahinga Kei te wātea 1462 pcs Pepa Raraunga 1.HSTT75-QC.pdf2.HSTT75-QC.pdf3.HSTT75-QC.pdf
Momo Tubing, Flexible Ratonga Whakamuri 2 to 1
Hurihia te Tae 90°C Raupapa HSTT
Te Maama o te Wall Wall 0.030" (0.76mm) Tae Mahi -55°C ~ 135°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Polyolefin (PO), Irradiated
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 25.0' (7.6m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Raina Whakauru - I whakaratohia 0.750" (19.05mm)
Rawa Whakauru - Whakaora 0.375" (9.53mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 2 to 1 Clear 25.0' (7.6m) Tae Clear