XN0F26300L
PanasonicPanasonic
XN0F26300L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XN0F26300L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS PREBIAS DUAL NPN MINI6
Ngā Rauemi: XN0F26300L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XN0F26300L
Tau Wae XN0F26300L Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 171720 pcs Pepa Raraunga XN0F26300L.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 15V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 50mV @ 2.5mA, 50mA
Momo Pukapuka 2 NPN - Pre-Biased (Dual) Pūrere Pūrere Whakarato MINI6-G1
Raupapa - Resistor - Emitter Base (R2) -
Resistor - Base (R1) 270 Ohms Mana - Max 300mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-23-6
Ētahi Ingoa XN0F26300LTR Momo Tae Surface Mount
Tuhinga - Te whakawhiti 200MHz Whakaahuatanga Taipitopito Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 2 NPN - Pre-Biased (Dual) 15V 600mA 200MHz 300mW Surface Mount MINI6-G1
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 50mA, 5V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) -
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 600mA