XN0F25600L
PanasonicPanasonic
XN0F25600L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XN0F25600L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS PREBIAS DUAL NPN MINI6
Ngā Rauemi: XN0F25600L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XN0F25600L
Tau Wae XN0F25600L Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 155332 pcs Pepa Raraunga XN0F25600L.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 20V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 80mV @ 2.5mA, 50mA
Momo Pukapuka 2 NPN - Pre-Biased (Dual) Pūrere Pūrere Whakarato MINI6-G1
Raupapa - Resistor - Emitter Base (R2) -
Resistor - Base (R1) 4.7 kOhms Mana - Max 300mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SOT-23-6
Ētahi Ingoa XN0F25600LCT Momo Tae Surface Mount
Tuhinga - Te whakawhiti 200MHz Whakaahuatanga Taipitopito Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 2 NPN - Pre-Biased (Dual) 20V 600mA 200MHz 300mW Surface Mount MINI6-G1
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 50mA, 5V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) -
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 600mA