XN0B30100L
PanasonicPanasonic
XN0B30100L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XN0B30100L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS NPN/PNP DARL 50V MINI5
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XN0B30100L
Tau Wae XN0B30100L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga TRANS NPN/PNP DARL 50V MINI5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 226371 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 10mA, 100mA / 500mV @ 10mA, 100mA
Momo Pukapuka NPN, PNP Complementary Darlington Pūrere Pūrere Whakarato Mini5-G1
Raupapa - Mana - Max 300mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SC-74A, SOT-753
Ētahi Ingoa XN0B30100LCT
XN1B301CT
XN1B301CT-ND
Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tuhinga - Te whakawhiti 150MHz, 80MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor Array NPN, PNP Complementary Darlington 50V 100mA 150MHz, 80MHz 300mW Surface Mount Mini5-G1 DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 160 @ 2mA, 10V
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 100µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100mA