XN0621100L
PanasonicPanasonic
XN0621100L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XN0621100L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS PREBIAS DUAL NPN MINI6
Ngā Rauemi: XN0621100L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XN0621100L
Tau Wae XN0621100L Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 5271 pcs Pepa Raraunga XN0621100L.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA
Momo Pukapuka 2 NPN - Pre-Biased (Dual) Pūrere Pūrere Whakarato MINI6-G1
Raupapa - Resistor - Emitter Base (R2) 10 kOhms
Resistor - Base (R1) 10 kOhms Mana - Max 300mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-23-6
Ētahi Ingoa XN0621100LTR Momo Tae Surface Mount
Tuhinga - Te whakawhiti 150MHz Whakaahuatanga Taipitopito Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 2 NPN - Pre-Biased (Dual) 50V 100mA 150MHz 300mW Surface Mount MINI6-G1
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 35 @ 5mA, 10V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 500nA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100mA