XN0550100L
PanasonicPanasonic
XN0550100L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XN0550100L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS 2NPN 50V 0.1A MINI6
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XN0550100L
Tau Wae XN0550100L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga TRANS 2NPN 50V 0.1A MINI6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4223 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 10mA, 100mA