XN0553100L
PanasonicPanasonic
XN0553100L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XN0553100L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS 2NPN 10V 0.05A MINI6
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XN0553100L
Tau Wae XN0553100L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga TRANS 2NPN 10V 0.05A MINI6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4612 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 10V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 4mA, 20mA