XN0450200L
PanasonicPanasonic
XN0450200L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XN0450200L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS 2NPN 50V 0.5A MINI6
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XN0450200L
Tau Wae XN0450200L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga TRANS 2NPN 50V 0.5A MINI6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4385 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 600mV @ 30mA, 300mA
Momo Pukapuka 2 NPN (Dual) Pūrere Pūrere Whakarato MINI6-G1
Raupapa - Mana - Max 300mW
Packaging Original-Reel® Paa / Case SOT-23-6
Ētahi Ingoa XN0450200LDKR Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tuhinga - Te whakawhiti 200MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor Array 2 NPN (Dual) 50V 500mA 200MHz 300mW Surface Mount MINI6-G1 DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 85 @ 150mA, 10V
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 100nA (ICBO) I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 500mA