XN0440400L
PanasonicPanasonic
XN0440400L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XN0440400L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS 2PNP 10V 0.5A MINI6
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XN0440400L
Tau Wae XN0440400L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga TRANS 2PNP 10V 0.5A MINI6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5629 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 10V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 8mA, 400mA