XN0438100L
PanasonicPanasonic
XN0438100L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XN0438100L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS NPN/PNP PREBIAS 0.3W MINI6
Ngā Rauemi: XN0438100L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XN0438100L
Tau Wae XN0438100L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga TRANS NPN/PNP PREBIAS 0.3W MINI6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 499859 pcs Pepa Raraunga XN0438100L.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA / 250mV @ 5mA, 100mA