XN0187200L
PanasonicPanasonic
XN0187200L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XN0187200L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua MOSFET 2N-CH 50V 0.1A MINI-5
Ngā Rauemi: XN0187200L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XN0187200L
Tau Wae XN0187200L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga MOSFET 2N-CH 50V 0.1A MINI-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5162 pcs Pepa Raraunga XN0187200L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 100µA Pūrere Pūrere Whakarato Mini5-G1
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 50 Ohm @ 20mA, 5V
Mana - Max 300mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 Ētahi Ingoa XN0187200LTR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 15pF @ 5V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs -
Momo FET 2 N-Channel (Dual) FET Pānga Standard
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 50V Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 50V 100mA 300mW Surface Mount Mini5-G1
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 100mA