XN0411100L
PanasonicPanasonic
XN0411100L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XN0411100L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS PREBIAS DUAL PNP MINI6
Ngā Rauemi: XN0411100L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XN0411100L
Tau Wae XN0411100L Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 254620 pcs Pepa Raraunga XN0411100L.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA