XN0153100L
PanasonicPanasonic
XN0153100L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XN0153100L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS 2NPN 10V 0.05A MINI5
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XN0153100L
Tau Wae XN0153100L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga TRANS 2NPN 10V 0.05A MINI5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4406 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 10V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 4mA, 20mA
Momo Pukapuka 2 NPN (Dual) Pūrere Pūrere Whakarato Mini5-G1
Raupapa - Mana - Max 200mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SC-74A, SOT-753
Ētahi Ingoa XN0153100LCT
XN1531CT
XN1531CT-ND
Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tuhinga - Te whakawhiti 2.5GHz
Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor Array 2 NPN (Dual) 10V 50mA 2.5GHz 200mW Surface Mount Mini5-G1 DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 75 @ 5mA, 4V
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 10µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 50mA