XN0140100L
PanasonicPanasonic
XN0140100L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XN0140100L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS 2PNP 50V 0.1A MINI5
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XN0140100L
Tau Wae XN0140100L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga TRANS 2PNP 50V 0.1A MINI5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4721 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 10mA, 100mA
Momo Pukapuka 2 PNP (Dual) Pūrere Pūrere Whakarato Mini5-G1
Raupapa - Mana - Max 300mW